Recenzja jednoręki bandyta Michael Jackson King of Pop

jednoręki bandyta Michael Jackson

jednoręki bandyta Michael JacksonRecenzja jednoręki bandyta Michael Jackson King of Pop od Bally Technologies – zagraj za darmo

Czy Król Popu może być równiże Królem Slotów? Bally Technologies sprawdza to w swojej nowej grze typu jendoręki bandyta – Michael Jackson: King ofPop. Jest to slot, który opiera się na motywie muzycznym znanej na całej świecie gwiazdy. Posiada 5 bębnów i 25 linii wygrywających, a także szereg pojawiających się losowo funkcji z wildami oraz darmowymi spinami. W grę można grać na różnych urządzeniach, a dodatkowe spiny kosztują od 40 centów brytyjskich do 80 funtów.

Jednoręki bandyta o tematyce muzycznej mogą nawiązywać do różnych gwiazd. Spotkaliśmy się już chociażby ze slotami nawiązującymi do Guns N’Roses czy Jimiego Hendrixa. Wszystkie jednak łączy wymiatający soundtrack i tak samo jest w przypadku gry Michael Jackson: King of Pop. Zakręć bębnem, aby usłyszeć takie kawałki, jak: Beat It, Billie Jean, Dirty Diana, Bad i Smooth Criminal.

Symbole również przedstawiają się oszałamiająco. Znajdziemy tu błyszczące buty, okulary przeciwsłoneczne, kapelusz i znak towarowy piosenkarza, czylli białe rękawiczki. Pojawiają się one na kartach do gry oraz wildach. Największą wypłatę zapewnia sam symbol Michaela Jacksona – 5 takich symboli w linii wygrywającej to jackpot w postaci 2500 monet.

Wiele funkcji sprawia, że ten slot jest po prostu wyjątkowy. Na uwagę zasługują na pewno Moonwalk wildy,  które mogą ułożyć się na dowolnym bębnie, od 2 do 5, i zamienić do 5 symboli w wildy. To nie wszystko – wygrywająca kombinacja, która zawiera wilda Moonwalk, zostanie podwojona.

W grze jest także funkcja stylowego kręcenia bębnem, która pojawia się, gdy na trzech środkowych kołach pojawi się symbol bonusu. Zakręć bębnem, aby uzyskać dodatkowe nagrody pieniężne, a także nagrody pieniężne z dodatkowym spinem wielu bębnów lub po prostu darmowe spiny.

10 darmowych spinów czeka na Ciebie, jeśli wskaźnik wyląduje w segmencie Beat It Free Games – dodany zostanie przylepiony wild. Za każdym razem, gdy pojawi się on na bębnach 2,3,4 lub 5, zostanie przyklejony do danej pozycji aż do końca Twoich datmowych spinów.

Jeśli wskaźnik bębna wyląduje w segmencie Smooth Criminal Free Sipins, możesz liczyć na 5 darmowych spinów, tym razem z bębnami z dynamicznymi wildami.

Jak widać, możesz skorzystać z wielu funkcji dostępnych w slocie Michael Jackson: King of Pop. Sam wygląd gry i, co najważniejsze, muzyka w niej, są po prostu idealne i na pewno przypadną do gustu fanom Jacksona. Różne funkcje sprawiają, że gra staje się przyjemna i wciągająca. Postaraj się o darmowe spiny, a szybko zobaczysz, jak dobry potrafi być Michael Jackson.