Recenzja jednoręki bandyta Jimi Hendrix

jednoręki bandyta

jednoręki bandytaRecenzja jednoręki bandyta Jimi Hendrix od Net Entertainment  – zagraj za darmo

Jimi Hendrix to jednoręki bandyta online od Net Entertainment z 5 bębnami i 20 liniami wygrywającymi. Jeden spin możesz obstawić na kwotę od 20 centów brytyjskich do 200 funtów. Gra odbywa się z komputera stacjonarnego, tabletu bądź urządzenia przenośnego i wykorzystuje motyw znanego muzyka, który zginął tragicznie, mając zaledwie 27 lat. NetEnt postarał się uhonorować jego twórczość dużą ilością atrakcyjnych opcji bonusowych.

Motyw gry jest naprawdę ciekawy i wygląda fantastycznie. Podczas gdy łatwo można wyczuć nieco psychodeliczną atmosferę, która przenosi graczy parę lat wstecz. Towarzyszyć będą Ci 3 hity Jimiego Hendrixa oraz 6 funkcji bonusowych. 2 z nich pojawiają się w podstawowej wersji z opcją ponownego spinu z czerwoną gitarą, gdy zobaczysz 4 lub więcej symbole czerwonej gitary – pozostaną one na bębnach i zapewnią Ci dodatkowe kręcenie. Będziesz mógł czerpać korzyści z darmowych dodatkowych spinów tak długo, jak będą na bębnach pojawiać się kolejne symbole czerwonej gitary.

W grze pojawia się także funkcja Purple Haze, którą zauważysz, gdy na znajdującym się najbardziej po lewej stronie bębnie zacznie widnieć symbol purpurowej mgły. Symbole o niskiej wartości (10, J, Q, K i A) zmieniają się w symbole wild w przypadku tego spinu. Możesz też czerpać korzyści z symbolu Purple Haze, który zamienia się w dodatkowego wilda.

Chodzi jednak przede wszystkim o korzystanie z funkcji Pick and Click, czyli Wybierz i Kliknij, która pojawia się, gdy na bębnie 3, 4 i 5 zauważysz 3 scattery. Możesz wybrać z głośników jedną z czterech opcji bonusowych. Pojawi się funkcja Coin Win, czyli Wygrywającej Monety, dzięki której możesz wygrać nagrodę pieniężną w postaci nawet 30-krotności swojego zakładu.

Funkcja darmowych spinów Purple Haze wynagrodzi Cię od 6 do 12 darmowymi kręceniami i, podobnie jak w przypadku podstawowej funkcji, 10, J, Q, i A podczas darmowych spinów zmienią się w wildy.

Funkcja darmowych spinów Little Wings oferuje Ci od 6 do 12 darmowych kręceń z minimum 3 i maksymalnie 5 nakładkami na wildy w przypadku każdego darmowego obrotu.

Funkcja darmowych spinów Crosstown Traffic zapewni Ci 6 darmowych kręceń, jednak możesz też sporo zyskać dzięki bębnom z wildami – szczegóły poniżej:

  1. darmowy spin zmienia w bęben z wildami bęben 5.
  2. darmowy spin zmienia w bęben z wildami bębny 4. i 5.
  3. darmowy spin zmienia w bęben z wildami bębny 3. i 4.
  4. darmowy spin zmienia w bęben z wildami bębny 2. i 3.
  5. darmowy spin zmienia w bęben z wildami bębny 1. i 2.
  6. darmowy spin zmienia w bęben z wildami bęben 1.

Maksymalna wygrana w slocie Jimi Hendrix wynosi 400-krotność stawki, przez co można ją nazwać ofertą średniej wariacji – może być to nieco rozczarowujące, jednak rozgrywka, grafika i zabawa nie mają sobie równych. Najwięcej udało nam się wygrać dzięki funkcji darmowych spinów Purple Haze, gdzie może pojawić się na bębnach aż 6 wildów!

Teoretycznie najbardziej opłacalną funkcją powinna być funkcja darmowych spinów Crosstown Traffic. Ogólnie rzecz biorąc, Net Entertainment oferuje nam doskonały slot, który z pewnością stanie się klasykiem. Jeśli podoba Ci się motyw muzyczny, możesz zagrać także w Guns N’ Roses – a jeśli chcesz czegoś bardziej lotnego, na pewno przypadnie Ci do gustu Dead or Alive.