Blackjack – jak grać?

Zanim wybierzesz konkretną grę typu Blackjack online, musisz uświadomić sobie jedną rzecz, która zależy od kasyna, jakie wybierzesz Chodzi o przewagę kasyna. Zawsze przed grą w określonego Blackjacka dowiedz się, jaka jest jej wartość i zdecyduj się na to kasyno, które oferuje Ci najniższą. Możesz na nią jednak liczyć tylko wtedy, gdy będziesz grał przez dłuży czas.

Aby pierwszy raz zagrać w Blackjack, musisz określić, ile pieniędzy chciałbyś postawić na każdy zakład, a także określić opcje żetonów, klikając na przycisk z ustawieniami w panelu gry.

Gdy to zrobisz, przyjdzie pora na najechanie myszką nad okno zakładów, gdzie znajduje się ekran wybranej gry typu Blackjack i wybranie numeru żetonów. Kliknij w przycisk tworzenia zakładu, aby krupier mógł wręczyć Ci dwie karty, z którymi następnie się zapoznasz.

Zależnie od tego, na jaki wariant Blackjacka zdecydowałeś się, krupier wręczy sobie jedną kartę twarzą do góry i jedną kartę twarzą do dołu, a w przypadku podwójnego Blackjackka – dwie karty twarzą do góry.

W grze chodzi o to, aby dobierać karty, rezygnować z kart i dysponować kartami jako osobnymi rozdaniami w taki sposób, aby uzyskać komplet lub komplety kart o wartości wyższej niż komplet lub komplety krupiera, z tym że wartość ta nie może przekraczać 21 oczek. Jeśli wartość kompletu lub kompletów Twoich kart jest wyższa niż ta, którą udało się uzyskać krupierowi, otrzymasz wygraną o jaką walczyłeś.